• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Фортепіанно-теоретичний відділ
В 1966 році в Липовій Долині була відкрита дитяча музична школа. Багато премін відбулося відтоді, адже до музичного відділення додалися ще хореографічне та художнє. Але незмінним ці роки залишилося функціонування фортепіанного відділу. У приміщенні дитячої бібілотеки (нині насіннєва інспекція) працював відкритий в 1965 році маленький філіал Роменської дитячої музичної школи, де навчалися діти грі на фортепіано. Тому, коли в 1966 році в Липовій Долині гостинно відкрила свої двері музична школа, 6 учнів - Попова Галина, Столяренко Анатолій, Булана Ніна, Площик Людмила, Глупак Віктор, Хрокало Катерина, рішенням педагогіфчної ради від 30.08.1966 року були переведені в другий клас. Так що фортепіанний відділ можна вважати "старожилом" школи.
Першими викладачами на відділі були Попова Людмила Олексіївна та Білодід Микола Макарович. Особливо пожвавилася робота фортепіанного відділу з приїздом Логінової Ганни Євгеніївни. Непросто все складалося. Були роки, коли на фортепіанному відділі не було жодного випускника або отримував Свідоцтво про позашкільну освіту лише один учень, викладачі змінювалися один за одним. Але відрадно, що кожний четвертий з випускників закінчив спеціалізований мистецький навчальний заклад або нині навчається. Це Циганенко Валентина, Федчун Галина, Ізюменко Лілія, Бондар Світлана, Свириденко Світлана, Сорока Ігор, Савчук Аліна, Пилипенко Іванна та багато інших. На даний час на відділі працює 3 викладача фортепіано: О.В.Гапич - завідуюча відділом, В.Г.Легуша, С.Ф.Вербицька; 2 викладача з теоретичних дисциплін: В.М.Нечипоренко, С.В.Гуща.
Учні відділу не раз захищали честь школи на обласних та регіональних конкурсах юних піаністів. Це - Столяренко Анатолій, Циганенко Валентина, Кулинич Світлана, Вербицький Павло, Пилипенко Іванна, Самілик Дар'я, Руденко Юлія, Курило Анна, Пилипенко Василь та інші. Конкурси ім. М.Л.Танфелевої та ім. П.І.Чайковського в м.Суми не пройшли без участі Легуші Марини, Товстої Валерії, Савчук Аліни, Пилипенко Іванни, Курило Анни.
Учні відділу бажані гості в дитячих садках, загальноосвітніх школах, де виступають перед маленькими слухачами. Жодний звітний концерт дитячої школи мистецтв не проходить без юних піаністів, які не тільки грають, але і співають і декламують і навіть грають на народних інструментах в оркестрі. Завжди успішно проходять звітні концерти відділу.
Хочеться відмітити той факт, що на фотепіанному відділі вчилися чи нині навчаються діти колишніх випускників школи, діти з однієї родини.
Кiлькiсть переглядiв: 784

Коментарi