• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Хореографічно-художнє відділення
Хореографічне відділення розпочало свою творчу діяльність з 1994 року. Першими викладачами на відділенні були О.П.Курмашова та М.Ю.Капустинська. З 1999 року хореографічний колектив приймає участь в обласних конкурсах серед хореографі чних колективів та шкіл естетичного виховання. Неодноразово колектив займав призові місця, нагороджений грамотами та дипломами.
Зараз на відділенні працює 2 викладача: Н.І.Любченко і Онопрійча І.В. Хореографічний колектив "Надія" (керівник Любченко Н.І.), створений на базі відділення, є неодноразовим учасником і переможцем конкурсів різних рівнів, активним учасником культурно-мистецького життя селища.
В даний час на відділенні навчаються 64 учнів, які вивчають такі предмети: народно-сценічний танець, класичний танець, сучасний танець, спортивно-бальний танець, сольне виконання, історія хореографічного мистецтва, постановка концертних номерів.
На базі Липоводолинської дитячої школи мистецтв у 2002 роцівідкрилося художнє відділення. Викладач відділення Л.М.Купка.
На даний час на відділенні навчається 40 учнів. Учні відділення неодноразово захищали честь школи у творчих змаганнях.
З 2009 року учні беруть участь у Всеукраїнських конкурсах, присвячених Шевченківським дням. Переможцями були Близнюк Л., Клець О. Також учні беруть участь у регіональних та районних конкурсах.
Кiлькiсть переглядiв: 768

Коментарi