• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Народний відділ
Відділ народних інструментів (народний відділ) заснований в 1966 році. Перші викладачі відділу: М.М.Білодід, П .М.Луценко. У 1967 році відділ поповнили викладачі П.М. Скляр та А.В.Сай, в 1968 році - М.Я.Півень, в 1979 - В.В.Недосип.
Тривалий час на відділі працював оркестр баянів (керівник М.М.Білодід), який був учасником багатьох конкурсів та районних оглядів. В 1976 році був створений оркестр народних інструментів (керівник О.Г.Даниленко), в 1988 році керівником оркестру призначена З.Г.Деменко, в 1991 році - В.П.Сизов. З 1992 року керівником оркестру стає В.М.Самілик. Оркестр брав участь в обласному регіональному конкурсі оркестрів народних інструментів, постійний учасник звітних концертів школи, ройонних оглядів та конкурсів. В 1992 році був створений ансамбль народної музики (керівник В.М.Самілик). Перші учасники ансамблю: Кобилянська Олена, Недосип Віталій, Соколовський Роман.Ансамбль також є учасником звітних концентів школи, відділу, районних концертів. В 2004 році ансамбль з успіхом виступив в Недригайлівській дитячій музичній школі.В репертуарі ансамблю - обробки народних пісень, танців, естрадні мелодії. На даний час керівником ансамблю народних інструментів є Н.М.Купальна.
Зараз на відділі діють такі творчі колективи: ансамбль балалаєчників (керівник В.М.Самілик, концертмейстер С.Ф.Вербицька); дует баяністів (Н.М.Купальна та С.В.Гуща); інструментальні ансамблі (В.М.Самілик - балалайка та С.Ф.Вербицька - фортепіано; В.М.Самілик - балалайка та С.В.Гуща - баян); ансамбль народної музики (керівник Н.М.Купальна). Всі ці колективи беруть участь в районних святах, концертах, різноманітних заходах.
Зараз на відділі працюють 3 викладачів: Н.М.Купальна - завідуюча відділом, С.В.Гуща, В.М.Самілик. Учні та викладачі відділу беруть участь в регіональних, обласних та Всеукраїнських конкурсах. Викладачі Самілик В.М. та Гуща С.В. неодноразово були членами журі обласного конкурсу "Ромен" та фестивалю "Крила надії".
В даний час на відділі навчається 26 учнів, які займаються з таких спеціальностей, як баян, акордеон, гітара, балалайка.
Учні та викладачі відділу пропагують гру на народних інструментах, знайомлять слухачів з кращими творами сучасних, українських та зарубіжних композиторів.
Кiлькiсть переглядiв: 752

Коментарi