• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції
На базі Липоводолинської дитячої школи мистецтв кожного року проходять традиційні семестрові академічні концерти за розкладами.
Метою академічних концертів є розвиток сценічної витримки, отримання учнем відчуття внутрішнього задоволення від музичної діяльності, підтримання інтересу до музичних занять, показ кращих досягнень учнів різних класів і таких, які не беруть участь у міжнародних, державних, міських й обласних заходах. Вони проходять відповідно до індивідуальних планів кожного учня.
Цей вид роботи дозволяє виділити кращих учнів, визначити динаміку музичного розвитку дітей, що є показником надбання професійних навичок та має велике значення для музиканта-виконавця.
Учні художнього відділення здобувають художню майстерність, працюючи у таких напрямках як малюнок, композиція, живопис, предмет за вибором.
Семестрові виставки робіт учнів художнього відділення проходять регулярно і є підсумками семестрових переглядів. Тут вивішені і картини, написані маслом, і акварель, і графіка і навіть батик. Приголомшує і різножанровість: пейзажі, портрети, натюрморти.
Роботи на виставці гармонійно доповнюють одна одну, створюючи дивну атмосферу добра, спокою, радості.
Робота хореографічного відділення навчального закладу направлена на виховання у дітей певних виконавських навичок і розвиток їхніх творчих здібностей, формування їхньої хореографічної культури.
Завдання контрольного уроку - підведення підсумків освоєння чергового розділу хореографічної підготовки.
Таким чином підводяться підсумки у навчанні учнів дитячої школи мистецтв за І, ІІ семестри.
Кiлькiсть переглядiв: 645

Коментарi